Na prevádzke PEZINOK budú od 17.2.2024 až do odvolania zatvorené všetky soboty.

P + K, s.r.o. je renomovaná firma s dlhoročnou činnosťou v odbore nakladania s odpadmi (nakládka, odvoz, likvidácia odpadov), prenájom kontajnerov, výkup železného šrotu a farebných kovov, demontážne a demolačné práce, rozpaľovanie veľkých technologických celkov, predaj technických plynov firiem Messer Tatragas a Probugas, medzinárodná a vnútroštátna preprava po celom území EÚ.

Spoločnosť P + K, s.r.o. bola založená 17.04.2001. Vznikla pretransformovaním sa už zo zabehnutej súkromnej firmy Peško Emil, Klamo Ľuboš P + K združenie (aj táto firma v súčasnej dobe existuje), ktorá začala fungovať od roku 1995.

Počas týchto rokov pôsobenia na slovenskom a zahraničnom trhu sme nadobudli rozsiahle skúsenosti, ktoré Vám ponúkame na zabezpečenie Vašich potrieb, dôkazom toho je veľký rad spokojných zákazníkov. Prostredníctvom našich zamestnancov Vám poskytneme kvalitné a rýchle služby. Naše služby poskytujeme pre všetkých : právnické osoby, fyzické osoby ale aj pre súkromné osoby.

V prípade záujmu o nami ponúkané služby kontaktujte telefonicky, e-mailom alebo osobne nášho odborného pracovníka, ktorý Vám podá všetky potrebné informácie: vypracuje cenovú ponuku, kúpnu zmluvu alebo zmluvu o dielo, prípadne zmluvu o dlhodobej spolupráci.

Naše garancie

  • odborné a kvalitné služby
  • seriózne jednanie
  • moderná technológia
  • výhodné ceny
  • demontážne a demolačné práce prevadzane vyškolenými zamestnancami

Certifikáty

V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať